Aktuality‎ > ‎

Celoorganizační setkání: Prezentace, informace z managementu i neformální shledání

přidáno: 14. 5. 2018 13:37, autor: Kateřina Malečová Suková   [ aktualizováno 15. 5. 2018 14:21 ]
V Bokově chatě na Nových hutích se o víkendu 20. - 21. dubna 2018 konalo celoorganizační setkání pracovníků PREVENTU z.ú. Vedení organizace tam informovalo o dění v posledním roce a také o výhledu na rok další. Během programu představily jednotlivé služby novinky ve svých provozech a pracovní týmy, které se během roku změnily.
Po všech prezentacích byla na závěr zvolena Figura Preventu. Letos se jí stala Dominika Váňová, která působí v NZDM ve Strakonicích jako volnočasový a režimový pracovník, zástupce vedoucího a koordinátor projektu Doučování. 
Setkání pokračovalo večerním volným programem, kterého se zúčastňují i někteří partneři a děti zaměstnanců, nechybí ani dobrovolníci nebo lidé, kteří v Preventu pracovali a chtějí zůstat s organizací v kontaktu.
„Pro mě osobně je tato akce výjimečnou příležitostí potkat se s našimi lidmi na jiné než oficiální úrovni. Díky své vytíženosti potkám kromě vedoucích většinu pracovníků pouze tehdy, když objíždím jednou ročně všechna zařízení na pracovní návštěvu,“ říká ředitel organizace Michal Němec.
Celoorganizační setkání je také příležitostí pro všechny pracovníky z různých zařízení se navzájem blíže seznámit a lépe se poznat.

Comments