Novinky z Preventu

Zveme sportovní nadšence na amatérský triatlon Železný adiktolog

adiktolog2019

Individuální triatlon nebo štafeta v podobě 400 m plavání, 20 km na kole a 5 km běh. Tak vypadá závod Železný adiktolog, který se uskuteční v zámecké zahradě Psychiatrické léčebny Červený Dvůr a přilehlém okolí. V sobotu 13. 7. 2019 se na start může postavit každý, kdo má odvahu a chuť závodit. Závod přitom není jen o tom vyhrát, ale především odnést si příjemný zážitek z akce na podporu adiktologie.

Na závod zveme také všechny, kteří chtějí přijet fandit a povzbuzovat závodníky přihlášené do triatlonu. Rádi přivítáme i návštěvníky, kteří se budou chtít dozvědět více o závislostech a adiktologických službách. Železný adiktolog je zároveň příležitostí k setkání s předními odborníky v adiktologii.

Triatlon je určen široké veřejnosti, ale také adiktologům a abstinujícím klientům adiktologických služeb.

On-line přihlášku je možné najít na webových stránkách www.zelezny-adiktolog.cz , stejně jako všechny informace, fotogalerie a zajímavosti k závodu. Sledovat můžete také Facebook akce ZDE

Sedmý ročník závodu opět nezisková organizace PREVENT 99 z.ú. spojila síly s dalšími adiktologickými organizacemi. I letos závod spolupořádá s Psychiatrickou léčebnou Červený Dvůr, Magdalénou, o.p.s., ADVAITOU, z.ú a SANANIMEM z.ú.

Zveme srdečně všechny, kteří chtějí svojí účastí podpořit obor adiktologie, který pomáhá lidem k životu bez závislosti.

Scroll to Top